Akční nabídka sekčních garážových vrat

Horman RenoMatic – Bezpečná a pohodlná garážová vrata

Lamena
  • Vysoká tepelná izolace a tichý chod vrat: lamely o tloušťce 42 mm a s dvoustěnnou izolací
  • Všestrannost designového provedení: 2 druhy drážek, 4 druhy povrchu a celá řada barev a dekorů
  • Dlouhá životnost: všechny povrchy vrat jsou ošetřené pozinkováním ve stříbrné barvě a ochranným lakem na vnitřní straně vrat.
  • Akční velikosti: 25 akčních rozměrů od 2375x2000mm do 5000x2500mm.

Cena včetně pohonu a montáže od

25 990 Kč

Povrchy pro vrata Hörmann RenoMatic

Woodgrain

imituje neopracované a nehoblované dřevo, které jakoby právě opustilo pilu. Tento povrch má navodit dojem robustních dřevěných vrat.

v 7 akčních odstínech

Decocolor

Lakovaný povrch Decocolor okouzluje přírodním vzhledem dřeva.

ve 3 akčních dekorech.

Planar

Hörmann Matt deluxe hladkého povrchu Planar vyniká nevtíravou elegancí.

v 7 exkluzivních akčních odstínech

Slategrain

Povrch Slaterain se svou reliéfní strukturou břidlice navazuje na aktuální trendy a zajišťuje moderní design vrat.

v 7 moderních akčních odstínech.

Motory pro vrata Hörmann RenoMatic

Motor Supramatic
motor promatic

Konfigurace Vašich nových vrat

Motiv vrat *
Povrch vrat L
Povrch vrat M
Planar
Slategrain
Woodgrain
Decocolor M
Decocolor zlatý dub
Decocolor ořech
Decocolor tmavý dub
Slategrain bílá RAL 9016
Slategrain bílý hliník RAL 9006
Slategrain šedý hliník RAL 9007
Slategrain matná antracitová ch 703
Slategrain antracitová RAL 7016
Slategrain černá RAL 9005
Slategrain hnědá RAL 8028
Planar bílá CH 9016
Planar bílý hliník CH 9006
Planar antracit CH 7016
Planar zemní hnědá CH 8028
Planar antracitová CH 703
Planar šedý hliník CH 9007
Planar černá CH 9005
Woodgrain bílá RAL 9016
Woodgrain bílý hliník RAL 9006
Woodgrain antracitová RAL 7016
Woodgrain zemní hnědá RAL 8028
Woodgrain matná antracitová CH 703
Woodgrain šedý hliník RAL 9007
Woodgrain černá RAL 9005
Pohon vrat *
Bezpečnostní výbava

Kontaktní informace

Výhody sekčních vrat Hörmann

Energeticky úsporná vrata
Především pro garáže navazující přímo na dům doporučujeme dvouplášťová sekční vrata. Vedle vrat LPU 42 s velmi dobrou tepelnou izolací nabízejí vrata LPU 67 Thermo vše, co se dnes od moderních staveb očekává: vynikající tepelnou izolaci díky lamelám s přerušeným tepelným mostem [1] s hodnotou U 0,33 W/‌(m²·K)*, velmi dobré utěsnění prostoru mezi lamelami pomocí dvojitého břitového těsnění [2] a optimální podlahové zakončení dvojitým podlahovým těsněním, které navíc vyrovnává nerovnosti podlahy a snižuje energetické ztráty

* Hodnota U vrat (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m²·K)

Detail zakončení
Umělohmotná patka zárubně o výšce 4 cm, odolná proti zkřehnutí, obepíná zárubeň v místě ohroženém rezivěním a trvale ji chrání proti korozi. Na rozdíl od konkurenčních řešení funguje tato účinná dlouhodobá ochrana i při trvalém mokru.

Společně s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově zdařilé zakončení.

Detail těsnění
Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré izolační vlastnosti vrat LPU.

Černý umělohmotný profil, který se jednoduše namontuje společně se zárubní vrat, zajišťuje tepelné oddělení zárubně od zdiva a zlepšuje tepelnou izolaci až o 15 %*.

Volitelné připojení zárubně ThermoFrame dostanete pro všechna sekční vrata Hörmann.

* u dvoustěnných sekčních garážových vrat LPU ve velikosti: 5000 × 2125 mm

Duragrain
Nový povrch Duragrain s 24 dekory propůjčuje vratům přirozený, stálobarevný vzhled s věrnými detaily. Inovativní digitální potisk [1] na základním nástřiku [2] pozinkované lamely [3] a konečná úprava vysoce pevným ochranným lakem [4] vytvářejí trvale estetický vzhled vrat. Lišty zárubně a volitelné vyrovnávací lišty překladu se dodávají v barvě sladěné s dekorem.

Integrované dveře
Pro snadný průchod osob do garáže doporučujeme integrované dveře bez vysokého prahu. Tak můžete z garáže vyzvednout jízdní kola nebo zahradní stroje, aniž byste otvírali vrata. Práh z ušlechtilé oceli je uprostřed jen 10 mm a na okrajích jen 5 mm vysoký. To usnadňuje přejíždění a zmenšuje riziko klopýtnutí.

Bezpečnostní prvek
Nezvaní hosté mají u sekčních vrat Hörmann na pohon sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení.

Toto patentované uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává na rozdíl od konkurenčních pohonů účinné i při výpadku elektřiny.

Ovládání Bisecur
Obousměrné dálkové ovládání BiSecur představuje nejmodernější techniku pro komfortní a bezpečnou obsluhu pohonů garážových vrat a vjezdových bran, pohonů dveří, osvětlení a dalších zařízení.

Tato mimořádně bezpečná metoda šifrování BiSecur, vyvinutá společností Hörmann, se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Systém byl testován a certifikován bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi a nezávislými zkušebními institucemi.

Poloha vrat
Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání vrata dalším stisknutím tlačítka zavřete. Pohodlněji a bezpečněji svá vrata nemůžete ovládat!

Pomocí naší nové aplikace můžete ve spojení s datovou bránou Hörmann BiSecur ovládat pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann, domovní dveře Hörmann a další zařízení pohodlně prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Dálkový ovladač
Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu s černým nebo bílým povrchem také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky.

Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou „Red Dot Design Award“ za exkluzivní design.

Vnitřní strana vrat
Každý, kdo svoji garáž využívá také jako volnočasovou místnost, si přeje, aby byl jednotný vzhled vrat zachován i v garáži. Prémiové provedení vrat LPU 67 Thermo přesně toto přání splňuje: kompletní zárubeň, vodicí a spojovací kolejnice i veškeré kování dodáváme v šedobílé barvě RAL 9002, která je vzhledově stejná jako vnitřní strana křídla vrat. Vrata se tak harmonicky integrují do interiéru a vzhledově vaši garáž pozdvihnou. Díky tandemovým vodicím kladkám je navíc chod vrat zvláště klidný a rovnoměrný.

Vedlejší garážové dveře

Vedlejší garážové dveře ve stejném vzhledu jako Vaše garážová vrata.

V garáži jsou vedlejší dveře vždy velice praktické. Oceníte je vždy, když budete potřebovat vyzvednout nějaké věci, aniž byste museli otevírat hlavní vrata..

Společnost Hörmann Vám proto nabízí tyto vedlejší garážové dveře téměř ke každému motivu a typu garážových vrat. Vrata a dveře díky tomu snadno přizpůsobíte téměř jakékoliv stavbě.

Katalogy

Katagog sekčních garážových vrat
Katagog sekčních garážových vrat RenoMatic