Rolovací garážová vrata Hormann RollMatic

Tvar otvoru garáže nehraje při montáži vrat žádnou roli. Garážová vrata RollMatic od Hörmann se vejdou do každého garážového otvoru. Odpadá tak starost jestli je otvor pravoúhlý, zkosený či se segmentovým nebo kruhovým obloukem.

Aby vrata dokonale ladila s charakterem vašeho domu, nabízíme rolovací vrata RollMatic v různých povrchových úpravách a mnoha odstínech.

Typy rolovacích vrat Hörmann

Rolovací garážová vrata RollMatic

Kompaktní rolovací vrata RollMatic jsou tou nejlepší volbou, pokud má stropní část garáže zůstat volná, nebo pokud je garáž příliš malá pro vrata se zajížděním pod strop nebo pro sekční vrata. Plášť rolovacích vrat se kompaktně navíjí do překladu otvoru vrat a stropní část můžete využít pro instalaci svítidel nebo jako další úložný prostor.

Rolovací garážová vrata RollMatic T

Kompaktní rolovací vrata RollMatic jsou tou nejlepší volbou, pokud má stropní část garáže zůstat volná, nebo pokud je garáž příliš malá pro vrata se zajížděním pod strop nebo pro sekční vrata. Plášť rolovacích vrat se kompaktně navíjí do překladu otvoru vrat a stropní část můžete využít pro instalaci svítidel nebo jako další úložný prostor.

Rolovací garážová vrata RollMatic OD

Do garáží s velmi malým překladem jsou obzvlášť vhodná prostorově úsporná vrata se zajížděním pod strop. Plášť vrat je veden přes úzké vodicí olejnice na stropě. Díky prostorově úsporné boční montáži pohonu potřebují vrata RollMatic OD prostor u překladu pouze 60 mm.

Barvy a povrchy výklopných vrat Hörmann

Decograin

Povrchy Decograin s plastovou fólií odolnou proti UV záření dodají vašim sekčním vratům do detailu věrný, výrazný vzhled dřeva, resp. ušlechtilou eleganci v metalické antracitové barvě. Můžete si vybrat některý z pěti přírodních dekorů dřeva nebo elegantní metalický dekor.

Zvýhodněné barvy RAL

Barvy výklopných vrat Berry jsou standardně k dispozici ve zvláště levné dopravní bílé, v 7 cenově výhodných barvách a v přibližně 200 barvách RAL (s výjimkou perleťových, fluorescenčních a metalických barev).

Výhody rolovacích vrat Hörmann

Osvědčená technika tažné pružiny podporuje pohon při otevření a zavření vrat. Tím se šetří mechanika pohonu. V případě nouzového otevření lze vrata snadno obsluhovat ručně. Ruční klika k tomu není nutná. Dvojitá vedení lana navíc vrata zajišťují před pádem.

Sériový pohon je možné snadno připevnit mimo obložení navíjecího hřídele. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je dodatečné zajištění před zavírací hranou nadbytečné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídící jednotky.

Ovládání Bisecur
Obousměrné dálkové ovládání BiSecur představuje nejmodernější techniku pro komfortní a bezpečnou obsluhu pohonů garážových vrat a vjezdových bran, pohonů dveří, osvětlení a dalších zařízení.

Tato mimořádně bezpečná metoda šifrování BiSecur, vyvinutá společností Hörmann, se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Systém byl testován a certifikován bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi a nezávislými zkušebními institucemi.

Dálkový ovladač
Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu s černým nebo bílým povrchem také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky.

Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou „Red Dot Design Award“ za exkluzivní design.

Vedlejší garážové dveře

Vedlejší garážové dveře ve stejném vzhledu jako Vaše garážová vrata.

V garáži jsou vedlejší dveře vždy velice praktické. Oceníte je vždy, když budete potřebovat vyzvednout nějaké věci, aniž byste museli otevírat hlavní vrata..

Společnost Hörmann Vám proto nabízí tyto vedlejší garážové dveře téměř ke každému motivu a typu garážových vrat. Vrata a dveře díky tomu snadno přizpůsobíte téměř jakékoliv stavbě.

Katalogy

Katagog rolovacích garážových vrat
Pohony garážových vrat