Elegantně doplní váš interiér

Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici.

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.
Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

Nezávazná poptávka

Možnosti sahování vertikálních žaluzií

k ovladači

od ovladače

opona

na střed

oboustranné

Vzorník barev vertikálních žaluzií

Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace. Vzorník s více jak 200 barvami a motivy Vám rádi osobně ukážeme.

Nezávazná poptávka

Možnosti montáže

  • Na strop

  • Na stěnu

Možnosti ovládání

  • Ručně – řetízek + provázek

  • Elektrické

Inspirace