Dokonalé řešení ochrany proti hmyzu.

Pevné okenní sítě rámové

Rádi by jste si vychutnali příjemný letní vzduch a zároveň relaxovali ve svém domě? Pak si nezapomeňte udržovat nepříjemné škůdce, jako jsou mušky, vosy nebo dokonce pyl, venku. Takové pohodlí Vám zajistí právě pevné okenní sítě proti hmyzu, které jsou kompatibilní s většinou oken. Jejich rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.

Dveřní sítě rámové

Křídlové dveřní sítě proti hmyzu a pylu jsou řešení, díky kterému můžete relaxovat a snadno dýchat po celou dobu. Díky samozavíracím pantům jsou dveřní sítě jednoduché, pohodlné a snadno použitelné.

Rolovací sítě

Pro ničím nerušený klid v noci a pohodlné prostředí bez hmyzu během dne je perfektní volbou rolovací síť proti hmyzu. Roztažená síť Vás díky jemné síťovině ochrání před hmyzem, pokud se nepoužívá, zatahuje se zpět do hliníkového pouzdra.

Plisé dveřní sítě

Plisé dveřní sítě jsou velmi oblíbenou volbou pro domácnosti a nabízejí stylové a architektonické řešení proti hmyzu. Tyto sítě jsou velmi snadno použitelné – lehké otevírání a zavírání. Jsou schopné zastavit kdekoli v libovolné poloze. Práh může být v profilu nebo 3 mm vysokém PVC pásu.

Posuvné dveřní sítě

S posuvnými dveřními sítěmi budete konečně svobodní, jednou provždy, bez much, komárů a dalšího nepříjemného hmyzu. Posuvné dveřní sítě proti hmyzu jsou úsporné a lehké řešení, které lze snadno přizpůsobit většině dveří, a to přidáním rámů nebo lišt..