Originální způsob stínění

Posuvné panelové stěny, jinak také japonské posuvné stěny, slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici.

Posuvné panelovy představují moderní způsob řešení variabilního a mobilního členění interiéru a stávají se stále oblíbenější. Jsou deálním doplňkem zejména do moderních interiérů, protože reprezentují moderní způsob stínění, který slouží nejen jako ochrana proti slunečním, ale pokud je látka vhodně zvolena, dokáží zajímavým způsobem oživit a dát novou tvář jakémukoli interiéru.

 

Máte rádi útulná zákoutí a nevíte, jak byste oživili a zútulnili Váš domov? Myslíte si, že to vzhledem k dlouhým a rovným stěnám není ani možné? Pak jsou panelové posuvné stěny právě pro Vás a umožní Vám přehradit velký volný prostor, rozčlenit byt a vytvořit intimní prostředí přesně podle Vašich představ.

Nezávazná poptávka

Možnosti montáže

  • Na stěnu

  • Na strop

Možnosti ovládání

  • Manuálně tyčí, nebo provázkem

  • Elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním

Vzorník barev posuvných panelů

Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace. Vzorník s více jak 200 barvami a motivy Vám rádi osobně ukážeme.

Nezávazná poptávka

Inspirace